Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, PrivatPay, Apple Pay, Кредит, Оплата частинами, Оплата карткою у магазині.

👉 Замовлення з нанесенням номерів, прізвищ, логотипів — 100% передоплата.

Задати питання Написати відгук
  • Опис

Це годинник для арбітра, звичайний годинник і секундомір. Арбітр годинник - це чотири функції синхронізації часу разом в одне вікно, в одному рефері години! Перед матчем арбітр вибирає кількість періодів (1до10), хвилин ігрового часу для кожного періоду та хвилин за кожен період перерви (1-99 хв та 1-60 з кроком 1 хв). Коли суддя розпочав матч, усі чотири функції автоматично починають працювати разом в одній системі. Відлік і зворотний відлік годинник веде одночасно, коли суддя починає матч. Коли рефері зупинить час, наприклад, травми тощо, у додатковий час годинник почне відлік часу, поки ви не натиснете кнопку Start, до цього вібрація нагадуватиме рефері кожні 10 секунд. Коли період закінчився на перерву, годинник автоматично почне відлік часу до нуля, і вібрація зі сигналом нагадає вам, щоб розпочати наступний період. Звичайний годинник - формат 12/24 години, Дата, світовий час (48 міст). Секундомір- секундомір (1/100 другий старт/стоп) Ремінь із висококласного каучуку. Режими перемикається легко між арбітр годинником, звичайним годинником, секундоміром. Індикатор заряду акумулятора. Водонепроникні до 5 атмосфер. Батарея: LR1130